Jezdecký festival

jezdecký festival
21. 3. 2018 - 25. 3. 2018

Začal prodej místenek na Jezdecký festival 2018

14. 2. 2018 16:39

Začal prodej místenek na Jezdecký festival 2018

Ve dnech 21. až 25. března 2018 proběhne na výstavišti v Lysé nad Labem již pátý ročník Jezdeckého festivalu. Jde o sportovní akci s pestrou paletou soutěží a doprovodných vystoupení. Zájemci si mohou zakoupit místenky k sezení na vyhrazené tribuně…

 
Jezdecký festival nabízí v rámci svého programu celkem 36 soutěží ve čtyřech jezdeckých disciplínách, chovatelské ukázky a show. Každoročně se koná současně s veletrhem Zemědělec – Jaro s koňmi. 
 
Návštěvníci obou propojených akcí si mohou zakoupit v pokladnách výstaviště vstupenku do areálu výstaviště, a to za 120,- Kč na celý den. Pro důchodce, držitele průkazu ZTP a studenty platí cena 80,- Kč na den. Děti do 10 let a držitelé průkazky ZTP/P mají vstup zdarma. Stejná sazba bude vybírána také samostatně v sobotu 24. března na večerní show, která se odehraje v hale „C“. Rozdíl je pouze v tom, že 80korunové vstupné v tomto případě platí i děti do 10 let a lidé s průkazkou ZTP/P.
 
Program Jezdeckého festivalu se odehraje právě v hale „C“, kde kromě kolbiště s rozměry 61 x 26 metrů vyrostou po jeho obvodu tribuny pro téměř dvě tisícovky diváků. Zhruba polovina kapacity bude zcela volně přístupná v rámci vstupenky na výstaviště. Místa na tribunách označených písmeny A a B je však možné využít pouze s místenkami, které jejich majitelům garantují místo k sezení i v těch částech programu, kdy bývá hala zcela zaplněná diváky, což bývá zpravidla v pátek, v sobotu a v neděli. 
 
Místenky je možné rezervovat přes e-mail info@jezdci.cz do čtvrtka 15. března 2018 a je potřeba je zaplatit převodem na účet dle zaslaného předpisu platby nejpozději do pátku 16. března. Rezervované místenky budou připraveny k vyzvednutí na informačním stánku Jezdeckého festivalu v hale „C“ přímo u vstupu na vyhrazené tribuny. Na stejném místě budou také během akce ve volném doprodeji. Ceny místenek se pohybují od 50,- do 100,- Kč a ke každé z nich pořadatelé připravili dárek v podobě tištěného Jezdeckého katalogu a půllitrového balení vody od společnosti Fontána. 
 
Podrobnosti k Jezdeckému festivalu včetně dalších informací ke vstupenkám a místenkám najdete na adrese www.jezdeckyfestival.cz.

 

VIDEO ZÁZNAMY Z JEZDECKÉHO FESTIVALU NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM

FOTOGALERIE Z JEZDECKÉHO FESTIVALU NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM

SDÍLEJTE FOTKY Z JEZDECKÉHO FESTIVALU NA SÍTÍCH A PŘIDEJTE #jezdeckyfestival

 

Pořádají:

 

Equinet s.r.o (PR a marketing) - Jezdecký klub Jezdci.cz (sport) - Výstaviště Lysá nad Labem s.r.o. (veletrh)

 

Hlavní partner:

 

Platinum a Gold partneři:

 
     

 

Silver a Bronze partneři:

   
 
 
 

 

 

Hlavní mediální partneři:

 

Mediální partneři:

 
   

 

Produktoví partneři:

 

 

Partneři soutěží a dílčích částí programu:

dressage-index.cz | Equiservis | Equi transport | Equistore Lysá | Equi-trek PrahaHorse Style | Irel  | MANMAT | Nutri Horse | Pavo | Zemský hřebčinec Písek |  Zemský hřebčinec Tlumačov | Národní hřebčín Kladruby nad Labem |

 

Technický personál:

Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby n. L.

 

Zvuková a světelná technika:

MB Agency