Jezdecký festival

jezdecký festival
22. 3. 2019 - 24. 3. 2019

Začal prodej místenek na Jezdecký festival 2018

14. 2. 2018 16:39

Začal prodej místenek na Jezdecký festival 2018

Ve dnech 21. až 25. března 2018 proběhne na výstavišti v Lysé nad Labem již pátý ročník Jezdeckého festivalu. Jde o sportovní akci s pestrou paletou soutěží a doprovodných vystoupení. Zájemci si mohou zakoupit místenky k sezení na vyhrazené tribuně…

 
Jezdecký festival nabízí v rámci svého programu celkem 36 soutěží ve čtyřech jezdeckých disciplínách, chovatelské ukázky a show. Každoročně se koná současně s veletrhem Zemědělec – Jaro s koňmi. 
 
Návštěvníci obou propojených akcí si mohou zakoupit v pokladnách výstaviště vstupenku do areálu výstaviště, a to za 120,- Kč na celý den. Pro důchodce, držitele průkazu ZTP a studenty platí cena 80,- Kč na den. Děti do 10 let a držitelé průkazky ZTP/P mají vstup zdarma. Stejná sazba bude vybírána také samostatně v sobotu 24. března na večerní show, která se odehraje v hale „C“. Rozdíl je pouze v tom, že 80korunové vstupné v tomto případě platí i děti do 10 let a lidé s průkazkou ZTP/P.
 
Program Jezdeckého festivalu se odehraje právě v hale „C“, kde kromě kolbiště s rozměry 61 x 26 metrů vyrostou po jeho obvodu tribuny pro téměř dvě tisícovky diváků. Zhruba polovina kapacity bude zcela volně přístupná v rámci vstupenky na výstaviště. Místa na tribunách označených písmeny A a B je však možné využít pouze s místenkami, které jejich majitelům garantují místo k sezení i v těch částech programu, kdy bývá hala zcela zaplněná diváky, což bývá zpravidla v pátek, v sobotu a v neděli. 
 
Místenky je možné rezervovat přes e-mail info@jezdci.cz do čtvrtka 15. března 2018 a je potřeba je zaplatit převodem na účet dle zaslaného předpisu platby nejpozději do pátku 16. března. Rezervované místenky budou připraveny k vyzvednutí na informačním stánku Jezdeckého festivalu v hale „C“ přímo u vstupu na vyhrazené tribuny. Na stejném místě budou také během akce ve volném doprodeji. Ceny místenek se pohybují od 50,- do 100,- Kč a ke každé z nich pořadatelé připravili dárek v podobě tištěného Jezdeckého katalogu a půllitrového balení vody od společnosti Fontána. 
 
Podrobnosti k Jezdeckému festivalu včetně dalších informací ke vstupenkám a místenkám najdete na adrese www.jezdeckyfestival.cz.

ZÁŠTITA:

Hlavní partneři:

Partneři:

 
 

 

Mediální partneři:

 

Seznam vystavovatelů:

Centrum přívěsů Mělník

Contipro - výrobce kloubní výživy Geloren

Decathlon - vše pro 70 sportů

De Heus - výrobce krmiv Energys

Dibaq - výrobce krmiv Fitmin

EQUESTRIANS - jezdecké potřeby

EQUICOV - výroba a vývoj vnitřních i venkovních boxů a vybavení stájí

FARNAM - kosmetika pro koně - společnost Animal Central

FITMIN - krmiva nejen pro koně - společnost Dibaq

GENERALI - pojišťovna - pobočka Roztoky u Prahy

Höveler - kvalitní krmivo pro koně

Irel - kosmetika a potravinové doplňky

Koňské knihy - vydavatelsktví a e-shop - společnost Arcaro

ManMat - jezdecké potřeby pro koně

Orling - kloubní výživa a doplňková krmiva

ZOOprodukt Ešpandr - prodejce jezdeckých potřeb