Jezdecký festival

jezdecký festival
20. 3. 2020 - 22. 3. 2020

Jezdecký festival má své vlastní webové stránky

10. 12. 2013 02:13

Jezdecký festival má své vlastní webové stránky

Plánovaný Jezdecký festival na výstavišti v Lysé nad Labem vzbudil mezi jezdeckou veřejností nebývalý ohlas! Přichází k nám řada dotazů k programu, rozpisu jednotlivých soutěží, ale také na možnosti stát se partnery akce. Na vše postupně odpovíme...

Ačkoliv již máme orientační přehled soutěží, které by se v Lysé nad Labem měly od 19. do 23. března uskutečnit, vše ještě budeme konzultovat mj. s manažery jednotlivých disciplín ČJF. Nic méně, již můžeme prozradit, že počítáme s pony skokovými soutěžemi, zatímco s pony drezurami (zatím) počítáno není. 
 
Dle časových možností se bude rozhodovat o zařazení ukázek neoficiálních jezdeckých disciplín, které nespadají pod ČJF. Uvažuje se také o večerní přehlídce plemenných hřebců, ale v tuto chvíli nelze závazně potvrdit, zda a který den se příp. uskuteční. 
 
Abychom vám poskytli v dostatečném předstihu alespoň základní informace na jednom místě, rozhodli jsme se spustit na adrese www.jezdeckyfestival.cz provizorní internetové stránky akce, které v blízké budoucnosti dostanou profesionální podobu, a vše na nich bude přehledně publikováno. Zatím tam najdete nabídku pro potenciální partnery, ale také předběžný orientační program. Další informace budeme přidávat.

 

Mediální partneři: